GEZİLECEK YERLER / YİĞİTLER KÖYÜ / KEMALPAŞA / İZMİR

İzmir’de doğa ile iç içe yaşamak ve aileniz ile güzel bir gün geçirerek yorgunluğunuzu atmak istemez misiniz? Tam piknik zamanı deyip serin sular kenarında piknik yapmak isterseniz diyerek Kemalpaşa’nın Yiğitler köyü olarak bilinen bir köyüne gidiyoruz. Gidiş yolunda sıkıntı yaşamayacağınız bir yer Yiğitler köyü.

Yiğitler Köyü


Ağaçların güzelliği sizi büyülercesine karşılayacaktır.  Yeşilin her tonu birbiri içerisine girmiş sanki.


Yiğitler Köyü

Şehirden uzaklaşıp biraz kafanızı dağıtmak için çok ideal. Eğer fırsatınız var ise hafta içi gitmenizi tavsiye ederim. Hafta içi sakin olmasına rağmen hafta sonları çok kalabalık olmasa da daha rahat ve sessiz bir piknik yapabilirsiniz.
Yiğitler köyü mesire alanında serin suların kenarında mangal yapanlar mı dersiniz yoksa top oynayanlar mı(: . Yiğitler köyünde iken sıcak havaları hiç tereddüt etmenize gerek yok çünkü suyun vermiş olduğu serinlik sizi ferahlatırken , su sesi sizi dinlendirmeye yetecektir.


Yiğitler Köyü

Yiğitler köyü piknik alanında tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz yerler mevcut. Suyun kenarına ve içerisine yapılmış masalarda pikniğinizi çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Yemyeşil ağaçlar içerisinden akan bir su ve etrafında olabilmek kadar güzel bir şey var mı ki?


Yiğitler Köyü

İnanın ne stres ne yorgunluk nede can sıkıntısı kalacak üzerinizde .Suyun etrafında bulunan kafelerde mevcut. Piknik yapmak yerine dilerseniz kafelerinde oturup derin sohbetlere atabilirsiniz kendinizi. Çocuklarımızın en sevdiği şey değil midir suda oynamak? Keşke mangalımızı da getirseydik diyeceğiniz çok az yer vardır ve Yiğitler köyü bunların arasındadır.


Yiğitler Köyü

Dilerseniz su kenarında yürüyüş yapıp doğaya açılır , isterseniz de doğanın eşsiz güzelliğinde fotoğraflar çekebilirsiniz. Yada ikisini birlikte yapın , hatta ve hatta hepsini birlikte yapın. Sonrada açın kitabınızı ve akan suyun eşliğinde okuyun.


Yiğitler Köyü


Ailecek güzel piknik alanı arıyorsanız eğer Yiğitler köyüne gidin, gezin ve yeşilin her tonunu görüp serin sularda akıtın gitsin aklınızdakileri.

Dilerseniz buraya tıklayarak Kemalpaşa’da bulunan Nazar köy gezi yazısına ulaşabilirsiniz.

Yiğitler Köyüne nasıl gidlilr . Yiğitler Köyü nerededir diyenler;

Yiğitler köyü Kemalpaşa ilçe merkezine 18 km uzaklıkta bulunmakta.
Torbalıdan Yiğitler köyü 40 dakika kadar sürüyor.

İzmir’den Yiğitler köyü 50km olup araç ile yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

DİLERSENİZ YİĞİTLER KÖYÜNE GOOGLE HARİTALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.